کیفیت تصویر: پایین (تغییر)
پشت صحنه نمایشنامه خوانی خیریه برکت
برای مشاهده ویدئو ها شما نیاز به فلش پلیر دارید، لطفا فلش پلیر را از لینک زیر دانلود بفرمایید.
Get Adobe Flash player

بنیاد خیریه برکت شنبه هر هفته ساعت 19 با کمک هنرمندان در فرهنگسرای اندیشه نمایشنامه خوانی برگزار می کند , این اجراها با هدف حمایت و اشتغال زایی برای زنان بی بضاعت و سرپرست خانوار تشکیل می گردد .


امشب 26 بهمن ماه 92  قصه خوانی چند داستان کوتاه از آنتوان چخوف با ترجمه سرژ استپانیان به کارگردانی خانم لیلا ارجمند و قصه خوانی دوستان هنرمندمان


خانم ها:
بهناز جعفری, الهام کردا و ندا جبرائیلی
و
آقایان:
رضا بهبودی, صابر ابر, حسن معجونی و شهاب زارع
برگزار گردید , که با استقبال چشمگیری از جانب مردم روبرو شد.


مصاحبه اختصاصی با هنرمندان گروه :


لیلا ارجمند ( کارگردان ): ما امشب اینجا اومدیم برای اجرای نمایشنامه خوانی که البته اول قرار بود نمایشنامه بخونیم ولی بعد تصمیممون عوض شد چون باید از آقای پزشک زاد اجازه می گرفتیم که ایشون رو پیدا نکردیم , در نتیجه به پیشنهاد درخشان آقای بهبودی رفتیم سراغ قصه های کوتاه چخوف و اینکه من همراه بچه ها هستم , کارگردان نیستم .


رضا بهبودی: ظاهر کار اینه که ما جمع شدیم ( البته من خودم رو می گم ) که داستانهایی بخونیم تا از طریقش  کمکهایی جمع بشه برای موسسه خیریه برکت , اما واقعیت اینه که من خودم هم نیاز دارم به این کار , یعنی این نیاز منه که یه کاری بکنم , نیاز منه که آرامش پیدا کنم , احساس کنم یه کار کوچیک انجام دادم ؛ بنا براین وقتی شنیدم  و از من خواسته شد برای اجرای این نمایشنامه خوانی , خیلی خوشحال شدم .


بهناز جعفری: سلام , من خیلی خوشحالم از اینکه داریم این کار رو انجام می دیم , اولش قرار بود ادب مرد به ز دولت اوست , اثر آقای پزشک زاد رو کار کنیم , حیف شد و نشد , بعد اومدیم سراغ چخوف و این قصه خوانی رو می خوایم برای بنیاد خیریه برکت اجرا کنیم


حسن معجونی: اینجا فرهنگسرای اندیشه است و ما قراره برای خانمهای بی سرپرست  موسسه خیریه برکت قصه خوانی انجام بدیم که هفت تا از قصه های کوتاه چخوف هست و توسط من و دوستانم اجرا می شه .


الهام کردا: مهمترین ویژگی این کار برای من اینه که خیریه است و مواقع تمرین هر طوری که بود خودم رو می رسوندم , چون داشتیم یه کاری انجام می دادیم برای خیریه برکت که به نظرم خیلی کار درستیه . یه کار فرهنگی که ممکنه پول زیادی جمع نشه ولی قابل تقدیره که می بینی برای نمایشنامه خوانی این همه آدم یکجا جمع شدن و برای این خیریه پول می دن .


صابر ابر: سلام , خسته نباشید می گم به همه بچه هایی که برای خیریه برکت زحمت می کشن , خیلی خوشحالم که سهم کوچکی دارم , امیدوارم اتفاقات خوبی از این دست به بهترین شکل و مداوم اتفاق بیفته .

 

تهیه گزارش: ساینا عطایی و طاها گلکار (تاگو(

به اشتراک گذاشتن
این ویدئو را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
به زودی در پشت صحنه
پشت صحنه های زیر در مرحله تولید هستند، با عضویت در خبرنامه سایت با ما همراه باشید.
  • پشت صحنه نمایش قصر
  • پشت صحنه نمایش دل سگ
  • پشت صحنه نمایش همه چیز درباره آقای ف
  • پشت صحنه نمایش ناقوس ها برای چی ن به صدا در می آیند؟
  • پشت صحنه نمایش رد پای صورتی
  • پشت صحنه نمایش مسخ
  • پشت صحنه نمایش در اعماق
  • پشت صحنه نمایش هیولا خوانی
  • گزارش کامل جشنواره امید
  • پشت صحنه فیلم سینمایی ارغوان
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه سایت میتوانید از آخرین ویدئو ها و امکانات اضافه شده به سایت با خبر شوید.
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت و ویدئوهای اختصاصی آن برای موسسه فرهنگی و هنری گل محفوظ می باشد
Powered by Golgraphic